Praca – zatrudnimy szwaczki

Poszukujemy pracowników na stanowisko: SZWACZKA

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny ROBOD S.A., ul. Ordynacka 12, Bąkowo

Opis stanowiska:

– praca przy maszynach przemysłowych typu: stębnówka 1-igłowa, -2-igłowa, overlock 3-nitkowy, 5-nitkowy,

– praca w grupie, szycie odzieży w akordzie grupowym,

– znajomość szycia poszczególnych operacji całej odzieży,

– dbanie o wysoką jakość pracy.

Wymagania:

– preferowane wykształcenie kierunkowe – odzieżowe,

– znajomość pracy na stanowisku – SZWACZKA,

– umiejętność obsługi maszyn przemysłowych-odzieżowych,

– dobra organizacja pracy własnej,

– umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– umowę o pracę,

– opieka medyczna LUXMED,

– dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

– pakiet MULTISPORT,

– stabilne warunki zatrudnienia,

– szkolenie i wdrożenie oraz niezbędne warunki do pracy,

– czas pracy – poniedziałek-piątek , godz. 6:30 – 14:30,

– praca jednozmianowa.

– dojazd do zakładu pracy pojazdem zakładowym z wyznaczonego miejsca w Gdańsku lub w Gdyni.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy: rekrutacja@robod.pl

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 604 483 007

Nowy sklep online Robod

Zapraszamy do naszego nowego sklepu online!