strzalka
  strzalka  Praca

Praca

Już dziś możecie Państwo składać dokumenty aplikacyjne w firmie ROBOD SA, będącej częścią międzynarodowej grupy RUBIX na:

Stanowisko: Księgowy/a
Miejsce pracy: Gdańsk Orunia

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja pod względem formalnym i rachunkowym oraz dekretowanie dokumentów kasowych, magazynowych, zakupów i sprzedaży,
  • księgowanie w programie ERP XL (dawniej CDN XL) z zachowaniem kompletności i ciągłości zapisów,
  • uzgadnianie stanów magazynowych, ewidencja wydań marketingowych,
  • prowadzenie oraz uzgadnianie rejestrów VAT sprzedaży krajowej, WDT i eksportu
  • windykacja należności, kontrola terminowości zapłat, wezwania do zapłaty dla opóźniających się dłużników oraz przygotowanie dokumentacji dla prawnika w celu ściągnięcia należności na drodze sądowej,
  • rozliczanie inwentaryzacji zapasów magazynowych i gotówki w kasie,
  • obsługa kont bankowych – przygotowywanie przelewów zewnętrznych oraz rejestracja wyciągów
  • rozliczanie delegacji oraz zaliczek pracowniczych,
  • archiwizowanie dokumentów księgowych,
  • prowadzenie ewidencji opakowań oraz ewidencji paliwa, opału do celów sporządzenia sprawozdań dot. opłat produktowych i opłat za korzystanie ze środowiska,
  • bieżące zapoznawanie się z przepisami prawa podatkowego i stosowanie go w praktyce,
  • otwartość na nowe rozwiązania i umiejętność ich wdrażania w praktyce.

Oferujemy:

  • nowoczesne środowisko informatyczne -  warunki pracy zgodne z aktualnymi standardami,
  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • świadczenia dodatkowe – w ramach pakietu socjalnego oferujemy dostęp do pakietu medycznego (Luxmed) oraz sportowego (MultiSport).

Stanowisko: Szwaczka

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na szwalni
  • znajomość obsługi maszyn przemysłowych
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • obsługa noża pionowego i umiejętność krojenia (warunek niekonieczny)

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie w systemie akordowym

Stanowisko: Magazynier
Miejsce pracy: Gdańsk Żabianka

  • wykonywanie wszelkich czynności magazynowych związanych z przyjmowaniem, rozmieszczaniem, kompletowaniem, pakowaniem i wydawaniem asortymentów z magazynu,
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych,
  • terminowe wykonywanie operacji magazynowych w tym przyjęć i rozchodów asortymentowych,
  • rzetelne wypełnianie wszelkiej dokumentacji magazynowej oraz wprowadzanie danych do systemu ERP,
  • dbanie o czystość i porządek na terenie magazynu.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera lub podobnym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami WMS oraz mobilnymi kolektorami danych,
  • uczciwość i sumienność,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • dokładność.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • możliwość nieustannego rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • świadczenia dodatkowe – dofinansowanie do karty MultiSport i opieki medycznej,
  • praca na dwie zmiany: 6.30-14.30 i 9.00-17.00, w magazynie centralnym firmy Robod S.A. przy ul. Pelplińskiej w Gdańsku.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@robod.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)