strzalka
  strzalka  Praca

Praca

Już dziś możecie Państwo składać dokumenty aplikacyjne w firmie ROBOD SA, będącej częścią międzynarodowej grupy IPH na:

Stanowisko: Szwaczka
Miejsce pracy: Gdańsk Orunia

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na szwalni
  • znajomość obsługi maszyn przemysłowych
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • obsługa noża pionowego i umiejętność krojenia (warunek niekonieczny)

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie w systemie akordowym

Pracownik działu technologicznego
(branża odzieżowa)

Obowiązki:

  • opracowywanie konstrukcji modelu,
  • stopniowanie szablonów,
  • tworzenie układów kroju,
  • ścisła współpraca z Głównym Technologiem oraz Działem Wzorcowni,
  • kontrola wdrażanych nowych wzorów w procesie produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne odzieżowe
  • minimum roczne doświadczenie w konstrukcji i modelowaniu odzieży

Dodatkowe wymagania:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • mile widziana znajomość  komputerowego systemu modelowania typu OPTI-TEX lub innego
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kartę Multisport
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość przeszkolenia

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@robod.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)